„Opowieść Bożonarodzeniowa”

„Opowieść Bożonarodzeniowa”

16 grudnia 2019 r. grupa teatralna Rezistors zaprezentowała przed społecznością szkolną spektakl pt. „Opowieść Bożonarodzeniowa”. To dziewiętnaste Jasełka przedstawiane w naszej szkole. Zaczęliśmy spektaklem „Młodzi kolędnicy” w 2001r., by co roku przygotowywać autorskie spektakle ukazujące miłość płynącą z Bożego Narodzenia.

Tym razem akcja Jasełek, dzieje się w niebiańskiej oraz ziemskiej rzeczywistości. Na polecenie Boże, oba światy w pewnym momencie się przenikają, odkrywając, że człowiek, nie jest sam, ponieważ od samego początku towarzyszy mu największa Miłość – Bóg. Młodzi aktorzy zaprosili widzów do domu pewnej rodziny, oczekującej na przyjście na świat dziecka, który w wigilijny wieczór stał się miejscem odkrywania cudu Bożego Narodzenia.

Spektakl będzie jeszcze prezentowany:

-12.01.2020 o godz. 12.15 w parafii Zmartwychwstania Pańskiego

-22.01.2020 o godz. 17.00 w auli ZSE nr 1

Serdecznie zapraszamy.

Skip to content