Mikołaj w Domu Dziecka

Mikołaj w Domu Dziecka

9 grudnia 2019 roku Wolontariat naszej szkoły wraz ze świętym Mikołajem odwiedził dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1. Na początku zaglądnęliśmy do domu przy ulicy św. Teresy, a potem spacerkiem powędrowaliśmy do mieszkania przy ul. św. Gertrudy. W obu domach czekali nasi mali przyjaciele, z którymi świetnie się bawiliśmy, biorąc udział w układaniu puzzli z życiorysem św. Mikołaja, ozdabiając choinki i reniferki ze styropianu. Uczestniczyliśmy również w konkursie wiedzy, graliśmy w „Adwentowe Tabu”, śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Na koniec wspólnych zabaw święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami, w których znalazły się m.in.: kosmetyki, słodycze, zabawki, przybory szkolne. Nasi przyjaciele oprócz prezentów indywidualnych otrzymali również paczki, w których znalazły się książki, gry i puzzle. Nie byłoby tych upominków, gdyby nie Wasza pomoc. Dziękujemy: Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1, którzy przyczynili się do tego, że na buziach naszych, małych przyjaciół pojawił się uśmiech. To dzięki Wam: Dawid, Oskar, Mateusz, Agnieszka, Paulinka, Ola i wiele innych dzieci spędziło poniedziałkowy wieczór w atmosferze zabawy i radości.

Skip to content