„Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj 2!”

„Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj 2!”

“IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2” to nazwa ogólnopolskiej kampanii realizowanej kolejny raz przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg.

Z radością informujemy, że Internat Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie włączył się w tym roku po raz pierwszy w w/w projekt. Ma on na celu przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom oraz wzmacnianie więzi rodzinnych, a także kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia wśród młodzieży.

Kampania polega na wysyłaniu kartek świątecznych otrzymanych od organizatora przez naszych mieszkańców do swoich najbliższych. Bezpłatna dystrybucja kartek będzie odbywała się w najbliższych dniach w naszym Internacie. Serdecznie zapraszamy do pisania życzeń oraz wysyłania kartek, a nie pisania sms-ów ;).

Skip to content