„Pierniczkowa” kwesta u św. Anny

„Pierniczkowa” kwesta u św. Anny

W niedzielę 8 grudnia 2019 Wolontariat naszej szkoły kwestował w parafii św. Anny w Krakowie, na rzecz przyjaciół z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 oraz Domu Pomocy Społecznej. Akcję rozpoczęliśmy o 7.00 rano, a zakończyliśmy o 14.30. Nasi wolontariusze pod opieką p. R. Chrzanowskiej zachęcali do skosztowania pysznych, własnoręcznie przygotowanych pierniczków. O godzinie  14.15 okazało się, że świetnie nam poszło, bo 450 pierniczków znalazło właścicieli, a my uzbieraliśmy trochę pieniędzy na rzecz naszych podopiecznych. To już kolejny rok, w którym dzięki życzliwości ks. prof. Tadeusza Panusia, możemy kwestować w tej, wyjątkowej parafii. Gdzie spotykamy się z uśmiechami parafian i otwartością serca na potrzeby innych.

Składamy serdeczne podziękowania ks. prof. Tadeuszowi Panusiowi – proboszczowi parafii, oraz wszystkim, którzy wzięli udział w naszej „pierniczkowej kweście”.

Skip to content