Konkurs „Mam Zawód. Mam Fantazję”

Konkurs „Mam Zawód. Mam Fantazję”

22 października 2019 roku w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie odbył się konkurs „Połączenie systemu alarmowego na bazie centrali alarmowej Versa 10”, organizowany przez Województwo Małopolskie w formule partnerskiej z wybranymi szkołami zawodowymi z Małopolski w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, a przygotowanym przez p. Andrzeja Rejmana nauczyciela praktycznej nauki zawodu w ZSE nr 1 w Krakowie.

Ideą konkursu było wsparcie rozwoju współpracy szkół zawodowych z przedsiębiorcami oraz rozwoju partnerstwa branżowego, a także budowanie i promocja pozytywnego wizerunku kształcenia zawodowego wśród mieszkańców Małopolski.

W konkurencji udział wzięło siedem drużyn dwuosobowych z sześciu szkół
z województwa małopolskiego.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie: Filip Rybski i Mateusz Nabielec
z klasy IV A z Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie
.

Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu i trzecie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Nr 2 w Miechowie.

            Finalistom gratulujemy!

Skip to content