Turniej szachowy o mistrzostwo Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1

Turniej szachowy o mistrzostwo Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1

W dniu 21.10.2019 r., w Internacie przy Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie odbył się Turniej Szachowy Eliminacyjny do tegorocznej edycji turniejów międzyszkolnych.
W zawodach wzięło udział ośmiu zawodników w tym jedna zawodniczka. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, czas gry po 10 minut dla zawodnika. Po siedmiu rundach zaciętej rywalizacji na pierwszym miejscu zameldowała się Julita Zawadzka z kl. IE gromadząc 6 punktów. Drugie miejsce i tyle samo punktów uzyskał Krystian Bodzioch z kl.IC. Trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Socha z kl. IAG, który nieznacznie wyprzedził Franciszka Ziębę kl. III br (bezpośredni pojedynek zaważył na końcowej klasyfikacji.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy na kolejne rozgrywki szachowe już niebawem.

Skip to content