Święto Komisji Edukacji Narodowej

Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Komisji Edukacji Narodowej. W czasie uroczystości szkolnych wystąpili młodzi artyści, wśród których byli absolwenci naszej szkoły bracia Marcin i Karol Korbut.
Marcin Korbut – latach 1998-2003 uczeń Zespołu Szkół Elektrycznych nr1, w latach 2006 – 2012 solista, wokalista i tancerz w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „SŁOWIANKI”. Od 2018 chórmistrz a od 2019 kierownik sekcji chóru w Zespole Pieśni i Tańca „SŁOWIANKI”. Przygotował wokalistów i solistów Zespołu do występów w Polsce i we Włoszech.
Karol Korbut absolwent Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w 2017 roku, obecnie student Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie trąbki.
Pozostali wykonawcy to Justyna Chmielek -Korbut i Marcin Pilch.
Podczas koncertu nie zabrakło ciepłych, pełnych emocji melodii, które napełniły słuchaczy pozytywną energią. Wykonawcy swój występ dedykowali nauczycielom.

Skip to content