„Po polsku o historii” – VII Dyktando Niepodległościowe w ZSE nr 1

„Po polsku o historii” – VII Dyktando Niepodległościowe w ZSE nr 1

1 października 2019 r. uczniowie ZSE nr 1 wzięli udział w szkolnym etapie VII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego. Uczestnicy konkursu, organizowanego w naszej szkole od jego pierwszej edycji, zmagali się w tym roku z tekstem pt.  Biblioteki uwikłane w historię.

Pięciu z uczniów (z klas: IIC, IIIF, IDP, IVC oraz IIIB) uzyskało  bardzo dobry rezultat, umożliwiający  przesłanie ich prac do Komisji Wojewódzkiej, która spośród dyktand otrzymanych ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych wyłoni uczestników etapu wojewódzkiego.

Nad sprawnym przebiegiem konkursu pieczę sprawowała p. Bożena Wiśniewska we współpracy z p. Anną Piec.

Finalistom szkolnego etapu Dyktanda gratulujemy!

Skip to content