POWALCZ O „DIAMENTOWY INDEKS AGH”

POWALCZ O „DIAMENTOWY INDEKS AGH”

Rozpoczęła się rejestracja do trzystopniowej, ogólnopolskiej olimpiady pod nazwą „O Diamentowy Indeks AGH”. Jej celem jest m.in. pogłębienie wiedzy z zakresu matematyki oraz stymulowanie aktywności i rozwoju naukowego młodzieży zdolnej, rozwijanie zdolności analitycznego i syntetycznego myślenia, planowania oraz realizacji przedsięwzięć, czy rozwiązywania problemów w sposób twórczy.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz silną wolę i nie straszny Ci wysiłek intelektualny – podejmij trud rozwiązywania zadań matematycznych.

Szczegóły znajdziesz na stronie: http://www.diament.agh.edu.pl/ oraz u swojego nauczyciela matematyki.

Jest o co walczyć – laureaci Olimpiady mogą zdobyć indeks AGH jeszcze przed maturą!

Życzymy powodzenia i oferujemy wsparcie.

Pamiętaj najwięcej zależy od Twojej determinacji!

Nauczyciele matematyki w ZSEl1

Skip to content