Nowy podręcznik wydany przez nauczyciela naszej szkoły

Nowy podręcznik wydany przez nauczyciela naszej szkoły

Z przyjemnością informuję, że wydałem kolejną książkę „Fotowoltaika”. Jest to już 5 wydanie tej serii. Zawarte w podręczniku treści z zakresu OZE obejmują podstawę teoretyczną omawianych zagadnień, najnowsze projekty rozwiązań technicznych, ich praktyczną realizację. Podręcznik jest kompatybilny z podstawami programowymi dla zawodu: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Z książki korzystają nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, jak również nauczyciele i uczniowie tego typu kierunku kształcenia w innych polskich szkołach. Dziękuję Pani mgr inż. Izabeli Góralczyk za współpracę przy jej opracowaniu.
Prof. dr inż. Ryszard Tytko – nauczyciel ZSE nr 1 w Krakowie.

Skip to content