„Życie do poprawki”

29 maja 2019r. zespół teatralny Rezistors zaprezentował przed uczniami naszej szkoły swój, autorski spektakl „Życie do poprawki”, którego głównym bohaterem jest Piotr, świetny kucharz oraz właściciel restauracji z gwiazdką Michelin. Trafia on do wirtualnego świata. Dostaje trzy szanse na poprawienie faktów ze swojej przeszłości. Jakich wyborów dokonuje Piotr? Czym się kieruje w życiu? Co staje się dla niego najważniejsze? Na te pytania odpowiedzi udzielają młodzi aktorzy poprzez odtworzenie na scenie świata pełnego emocji,  w którym na co dzień jesteśmy zanurzeni. Widz zaczyna się zastanawiać, czy w jego życiu można dokonać poprawek. Zdaje sobie sprawę, iż realne życie to nie gra komputerowa.

Grupa teatralna Rezistors składa szczególne podziękowania pani dyrektor Iwonie Łopatce za dobre słowo i wspieranie jej działań oraz panu Dariuszowi Migalskiemu (prywatnie – tacie Kasi) za pomoc w przygotowaniu rekwizytów.

Po raz ostatni spektakl będzie można zobaczyć 8 czerwca 2019 do auli ZSE nr 1 o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy.