„Życie do poprawki”

„Życie do poprawki”

29 maja 2019r. zespół teatralny Rezistors zaprezentował przed uczniami naszej szkoły swój, autorski spektakl „Życie do poprawki”, którego głównym bohaterem jest Piotr, świetny kucharz oraz właściciel restauracji z gwiazdką Michelin. Trafia on do wirtualnego świata. Dostaje trzy szanse na poprawienie faktów ze swojej przeszłości. Jakich wyborów dokonuje Piotr? Czym się kieruje w życiu? Co staje się dla niego najważniejsze? Na te pytania odpowiedzi udzielają młodzi aktorzy poprzez odtworzenie na scenie świata pełnego emocji,  w którym na co dzień jesteśmy zanurzeni. Widz zaczyna się zastanawiać, czy w jego życiu można dokonać poprawek. Zdaje sobie sprawę, iż realne życie to nie gra komputerowa.

Grupa teatralna Rezistors składa szczególne podziękowania pani dyrektor Iwonie Łopatce za dobre słowo i wspieranie jej działań oraz panu Dariuszowi Migalskiemu (prywatnie – tacie Kasi) za pomoc w przygotowaniu rekwizytów.

Po raz ostatni spektakl będzie można zobaczyć 8 czerwca 2019 do auli ZSE nr 1 o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy.

Skip to content