Wielkanocne śniadanie w DPS

Wielkanocne śniadanie w DPS

17 kwietnia 2019 Wolontariat ZSE nr 1 wziął udział w śniadaniu wielkanocnym w Domu Pomocy Społecznej na os. Sportowym w Nowej Hucie. To już kolejny rok spotkaliśmy się przy świątecznym stole z naszymi seniorami, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw. Był żurek, kiełbaska, chrzan i pyszna babka. Jak zwykle, nie obyło się bez wzruszeń. Nasi seniorzy zaskoczyli nas programem artystycznym oraz upominkami, które samodzielnie przygotowali. Tym razem gwiazdą spotkania był pan Krzysiek, który odśpiewał cudną piosenkę o pisankach. Udało nam się jej nauczyć i refren śpiewaliśmy wszyscy. A potem dostaliśmy piękne kurczaki uszyte przez panią Bożenkę i Sylwię. Odwdzięczyliśmy się wspólną zabawą, słodyczami i książkami. Już czekamy na spotkanie z naszymi przyjaciółmi w czerwcowy weekend.

Skip to content