„Kreatywne zające”

„Kreatywne zające”

8 kwietnia 2019 Wolontariat ZSE nr 1 zorganizował spotkanie z dziećmi z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 pt. „Kreatywne zające” z okazji Wielkanocy. Wraz z naszymi przyjaciółmi poznawaliśmy zwyczaje świąteczne grając w „Tabu wielkanocne”. Wykonywaliśmy kurczaki i zajączki z kolorowej pianki, przygotowywaliśmy papierowe koszyczki oraz pisanki. Świetnie się bawiliśmy pod bacznym okiem Kurczaka – Wolontariusza oraz Zająca – Wolontariusza, którzy pilnowali, by wszystko było porządnie wykonane. Nie było taryfy ulgowej, wszyscy musieliśmy się wykazać kreatywnością, pracowitością i wiedzą. O dziwo! Całej pracy towarzyszył śmiech i radość, a spotkanie zakończyliśmy wręczeniem naszym przyjaciołom słodkich, wielkanocnych upominków.

Skip to content