X Dzień Kariery Zawodowej

X Dzień Kariery Zawodowej

Dnia 6 marca uczniowie klas trzecich (3C,3D, 3I) i IV D brali udział w X Dniu Kariery Zawodowej na terenie Kampusu Wielickiego. Była to wycieczka zorganizowana przez psycholog szkolną p. Elżbietę Zabrzeńską w ramach doradztwa zawodowego. W wycieczce tej uczestniczyli również uczniowie z innych klas trzecich, którzy przygotowują się do stażu zagranicznego w ramach projektu Erasmus +. Uczniowie skorzystali z prelekcji:

-Planowanie kariery zawodowej Joanna Kowalik

– doradca zawodowy WUP Kraków

-Pracuj z nami – prelekcja przygotowana przez Policję (dotyczy także ofert pracy w Policji dla informatyków)

-Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej- Monika Mostowik-Wanat firma Hitachi Vantara

 

Wycieczka była okazją, aby przeglądnąć stoiska i dopytać przedstawicieli uczelni o szczegóły rekrutacji, a rekruterów z zakładów pracy na temat możliwości zatrudnienia.

Skip to content