Spotkanie z pedagogiem – Erasmus +

Spotkanie z pedagogiem – Erasmus +

18. grudnia w auli szkolnej odbyło się spotkanie pedagoga szkolnego z uczniami klas wyjeżdżających na praktyki w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu poza pedagogiem uczestniczył Bartek – uczeń klasy IV D, który opowiadał o swoich doświadczeniach, odczuciach oraz przebiegu praktyki zagranicznej na której przebywał w ubiegłym roku. Gościem był również student z Hiszpanii Dany, przybywający w Polsce od kilku miesięcy, mówiący o zwyczajach, różnicach kulturowych oraz życiu w tym kraju.

Spotkanie miało na celu przygotować uczniów wyjeżdżających do Niemiec oraz Hiszpanii do radzenia sobie w nowych sytuacjach, walki ze stereotypami oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz rozstania z bliskimi. W tłumaczeniach pomagał nam nauczyciel języka angielskiego – Artur Łabudzki.

Skip to content