Dzień Wolontariusza w DPS

Dzień Wolontariusza w DPS

3 grudnia 2018 wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w  spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu w Domu Pomocy Społecznej, na os. Sportowym 9 w Krakowie. Seniorzy po raz kolejny nas zaskoczyli swoimi pomysłami. Przygotowali występ artystyczny, podczas którego pan Krzysiek zaśpiewał specjalnie dla młodzieży piosenkę „Przez twe oczy zielone”, nagrodzoną ogromnymi brawami. Zaprosili również utalentowaną Amelkę ze skrzypcami. Młoda artystka wprowadziła nas w świat muzyki poważnej, wykonując utwory Mozarta oraz Chopina.

Podczas spotkania wolontariusze otrzymali pamiątkowy puchar z tabliczką: „Puchar dla Wolontariatu ZSE nr1 za pierwsze miejsce w pomaganiu”, książki i serduszka, własnoręcznie uszyte przez pracowników DPS-u. Odwdzięczyliśmy się grami planszowymi i słodyczami. Byliśmy bardzo wdzięczni naszym przyjaciołom, za ten wspólny, spędzony w radości czas.

Skip to content