Rezistors w Korzkwi

Rezistors w Korzkwi

12 listopada 2018 grupa teatralna Rezistors wczesnym rankiem udała się do Ośrodka szkoleniowo – wypoczynkowego w Korzkwi. Zupełnie nieświadomi tego, co się będzie działo, oddaliśmy się pod opiekę druha Piotra i druhny Dominiki zwanej Misią. Tak zaczęła się nasza zabawa. Zostaliśmy podzieleni na cztery zespoły, w których na początku zmierzyliśmy się w przygotowywaniu pizzy. Pod bacznym okiem druha Piotra zrobiliśmy pyszne, wielkie pizze, na których we wszystkich grupach królowało salami. Pierwsze zadanie skończyło się spotkaniem przy stole, gdzie mogliśmy skosztować naszych, „kulinarnych arcydzieł”.

Po czym wyruszyliśmy na spacer po Korzkwi wraz z Eleonorą Wodzicką oraz druhną Misią, w poszukiwaniu skarbu. Po rozwiązaniu kilkunastu zagadek, dotarliśmy na zamek. Po zapoznaniu się z jego historią wróciliśmy do ośrodka harcerskiego, by zmienić nasze ubrania na mundury wojskowe. Uzbrojeni w markery painballowe wyruszyliśmy do lasu wraz z druhem Piotrem, gdzie walczyliśmy dzielnie o flagę. Po jej zdobyciu, w ośrodku czekało na nas ognisko i kiełbaski. W końcu mogliśmy trochę odpocząć po przygotowanych atrakcjach i zagrać w naszą ulubioną grę – Mafię. Było cudnie. Szkoda, że tak krótko.

Skip to content