Noc Naukowców i Weekendowe Warsztaty Językowe (MChE)

Noc Naukowców i Weekendowe Warsztaty Językowe (MChE)

W ostatni weekend września piętnastu uczniów z klasy 2C, 2D, 3I oraz 4B uczestniczyło w Nocy Naukowców w Centrum Badawczo-Rozwojowym Nokii, oraz w weekendowych warsztatach języka angielskiego zawodowego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Podczas Nocy Naukowców nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z działalnością Nokii w dziedzinie szerokopasmowej transmisji w sieciach komórkowych,zobaczyć specjalistyczny sprzęt telekomunikacyjny lądowy i nadziemny oraz dowiedzieć się jak wygląda tworzenie oprogramowań i innych usług dla infrastruktur sieciowych.

Podczas kolejnych dwóch dniu nasi uczniowie oddali się w ręce specjalistów z dziedziny języka angielskiego.  Pod bacznym okiem wykładowców Uniwersytetu Pedagogicznego pogłębiali wiedzę języka angielskiego oraz szlifowali swoją wymowę. A po zajęciach w ramach programu naukowego zwiedzali Kraków z przewodnikiem anglojęzycznym.

Wszyscy nasi uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa a najlepsi uczestnicy warsztatów z naszej szkoły, Michał Salwa z klasy 4B, Dawid Kubiak z klasy 4B oraz  Bartłomiej Bobek z klasy 2D, otrzymali nagrody rzeczowe.

Skip to content