Naukowe Warsztaty Letnie w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

Naukowe Warsztaty Letnie w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

W dniach 24-29.06.2018 czternastu uczniów naszej szkoły z klasy 1D oraz 2C brało udział w Naukowych Warsztatach Letnich w Krakowie, zorganizowanych w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.

Zajęcia odbywały się na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, na Wydziale Filologii Języka Angielskiego. Podczas  różnorodnych zajęć z wykładowcami uczniowie zdobywali wiedzę z dziedziny języka angielskiego zawodowego, a po zajęciach realizowali program naukowy min: spotkanie z ekspertem reprezentującym firmę zajmującym się doradztwem personalnym, spotkanie z przedstawicielami Krakowskiego Parku Technologicznego oraz zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem anglojęzycznym.

Wszyscy nasi uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa a najaktywniejsi uczestnicy warsztatów z naszej szkoły, Bartłomiej Bobek, Błażej Smoczkiewicz oraz Konrad Lempart, otrzymali nagrody rzeczowe.

Skip to content