MChE – Język Angielski Zawodowy

MChE – Język Angielski Zawodowy

W dniu 20 czerwca br. na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w roku szkolnym 2017/2018 w obszarze Język Angielski Zawodowy, w którym nasi uczniowie: Bartosz Cioś, Andrzej Majewski, Dawid Broś oraz Dawid Wcisło zdobyli I miejsce w Małopolsce jako najlepsza grupa językowa.

Jednocześnie Bartosz Cioś otrzymał nagrodę najlepszego ucznia Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w roku szkolnym 2017/2018 w obszarze Język Angielski Zawodowy.

Organizatorzy zaprosili zwycięską grupęna specjalne warsztaty zorganizowane przez firmę Cisco, podczas których uczniowie mieli możliwość bliżej poznać funkcjonowanie dużej korporacji.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content