„Nie bądź żyła oddaj krew”

„Nie bądź żyła oddaj krew”

W dniu 5 czerwca 2018 Wolontariat wraz z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadził akcję „Nie bądź żyła oddaj krew”. Do auli zgłosiło się ponad czterdziestu honorowych dawców krwi, wśród których nie zabrakło pracowników oraz nauczycieli i absolwentów naszej szkoły. Dołączyli także uczniowie z klas drugich, którzy po raz pierwszy po osiągnięciu pełnoletniości oddali krew, by pomagać innym.

W auli pojawiły się też „dobre duchy Wolontariatu”, czyli Kasia z 1D i Dominik z 3az, którzy wspierali duchowo naszych honorowych dawców. Pomagał im Piotrek z 3D, przynosząc herbatę i kawę. Tym razem oddaliśmy ponad 15 litrów krwi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Na kolejną zapraszamy już 23 października 2018.

Skip to content