Międzyszkolny Festiwal Informatyczny

Międzyszkolny Festiwal Informatyczny

05.06.2018 r uczniowie klasy 2D – Adrian Kazimierski, Marcin Konik, Artur Brodzik – zaprezentowali autorski projekt – Wirtualne zwiedzanie szkoły w 3D – na Małopolskim Festiwalu Informatycznym w Krakowskim Parku Technologicznym. W projekcie uczniowie przedstawili wirtualny spacer po naszej szkole: salach lekcyjnych, sali gimnastycznej, auli i korytarzach. Praca przygotowana przez naszych uczniów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród organizatorów festiwalu.

Uczniowie otrzymali dyplomy, możliwość uczestnictwa w warsztatach informatycznych, gadżety.

Opiekę nad realizacją projektu sprawowała nauczycielka przedmiotów informatycznych – Katarzyna Obara.

Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do przygotowywania projektów.

Skip to content