„Pingwiny z Madagaskaru”

„Pingwiny z Madagaskaru”

19.05.2018 Wolontariat wraz z grupą teatralną Rezistors przygotowali spotkanie dla dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Imprezę rozpoczęliśmy spektaklem „Psychoterapia, czyli życie zaczyna się po….”, po którym do akcji wkroczyły pingwiny z Madagaskaru: Skipper, Rico i Kowalski. Podzieliliśmy się na trzy grupy i rozpoczęła się rywalizacja. Na początek pingwiny walczyły na sali gimnastycznej m.in. przeciągając linę, rozgrywając mecz koszykówki i piłki nożnej. Następnie wszyscy przenieśli się przed szkołę, by wziąć udział w zawodach: bombowe balony oraz marszu pingwinów. Na koniec wszyscy odtańczyli pingwini hymn, po czym wrócili do auli szkolnej, gdzie czekała słodka uczta i kolejne konkurencje: plastyczne, muzyczne i teatralne. Pingwinie grupy bardzo dzielnie walczyły, więc na koniec otrzymały torby z nagrodami, wśród których nie zabrakło słodyczy oraz sprzętu sportowego. Po pożegnaniu gości kontynuowaliśmy nasze spotkanie na kręglach w Plazie. A na koniec zmęczeni, ale bardzo zadowoleni zjedliśmy co nie co w Mcdonaldzie.

Skip to content