11.04.2018 r klasa 1B uczestniczyła w Marszu Katyńskim, organizowanym każdego roku przez p. Małgorzatę Kuklę. Młodzież zapaliła znicz pamięci pod Krzyżem Katyńskim na cmentarzu na Woli Duchackiej w Krakowie.
11.04.2018 r klasa 1B uczestniczyła w Marszu Katyńskim, organizowanym każdego roku przez p. Małgorzatę Kuklę. Młodzież zapaliła znicz pamięci pod Krzyżem Katyńskim na cmentarzu na Woli Duchackiej w Krakowie.
Za nami uroczysta Gala podsumowująca VIII edycję programu „Szkoła z Pasją Pomagania”. Było to wyjątkowe spotkanie, podczas którego podsumowano miesiące wspólnej pracy, realizowanych projektów oraz działań promujących ideę pomagania i…
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Eryka, ucznia naszej szkoły . To niezwykle trudny moment dla nas wszystkich. W imieniu całej społeczności szkolnej składamy szczere wyrazy najgłębszego współczucia rodzinie…