Rezistors znów w akcji…

Rezistors znów w akcji…

W Wielkim Poście nasza grupa teatralna nie próżnuje. Od półtora miesiąca przygotowujemy nowe przedstawienie pt. Psychoterapia, czyli życie zaczyna się po …

Tradycyjnie też – już po raz 17-ty zorganizowaliśmy Drogę Krzyżową, do której sami napisaliśmy rozważania. Tym razem spotkaliśmy się w kościele św. Anny w Krakowie.  Po przeżyciu męki i śmierci Chrystusa przeszliśmy do Trattorii Soprano, gdzie przy wspólnym stole odkrywaliśmy radość Zmartwychwstania.

Kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu grupy były rekolekcje wielkopostne naszej szkoły, w czasie których po raz kolejny zadbaliśmy o oprawę muzyczną i liturgiczną.

Co nas czeka w najbliższym czasie? Spotkanie z seniorami z DPS i dziećmi z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1, przed którymi zaprezentujemy nasze nowe przedstawienie oraz Festiwal Artystyczny Młodzieży.

Skip to content