Konkurs Kolęd i Pastorałek

Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 1 lutego 2018 roku wychowankowie Internatu ZSE nr 1 w Krakowie uczestniczyli w XII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Młodzieży Burs i Internatów Województwa Małopolskiego organizowanym przez Bursę Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 2 przy ul. Grochowej.
W konkursie wzięli udział:
• W kategorii solistów
Oleksandra Yakovleva, zaśpiewała piosenkę „Mario, czy już wiesz”, której kompozytorem jest Buddy Greene; słowa Mark Lowry; polska wersja tekstu Piotr Nazaruk.
• W kategorii zespołów grupa wokalno – instrumentalna w składzie: Klaudia Gębka, Wiktoria Błaszczyk, Oleksandra Yakovleva, Irena Krochmalna, Daria Kozik, Agnieszka Odrobina, Aleksandra Jania oraz grający na gitarze Yurii Trachuk. Grupa w aranżacji na trzy, cztery głosy przygotowała pastorałkę z repertuaru krakowskiego artysty Yanoosha Barana pod tytułem „Gwiazdy, gwiazdki”.
Do konkursu młodzież przygotowywała się pod opieką wychowawców Internatu – Beaty Madej i Małgorzaty Nowak.
Grupa zdobyła Wyróżnienie i Nagrodę Publiczności!

Zwycięzcom gratulujemy!

Skip to content