Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

26.01.2018 w naszej szkole Wolontariat oraz grupa teatralna Rezistors zorganizowali Dzień Babci, Dziadka i Wnuczka dla  seniorów z Domu Pomocy Społecznej oraz dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1. W czasie spotkania zespół teatralny zaprezentował spektakl „Chodzi Anioł Stróż po świecie”, po którym wolontariusze zorganizowali wybór Babci i Dziadka Roku 2018. Babcie i Dziadkowie wzięli udział w kilku konkurencjach np. wiązanie krawata wnuczkowi, zrobienie fryzury wnuczce, zaśpiewanie piosenki dla wnucząt, odgadywanie tajemniczych przedmiotów, gimnastyce wieczornej. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli, ale najlepszą babcią okazała się p. Lucynka a super dziadkiem p. Krzysiek. Wręczyliśmy im korony oraz certyfikaty. Pozostali uczestnicy spotkania zostali nagrodzeni słodyczami. Nasi goście mogli także skosztować pysznych wypieków wolontariuszy, potańczyć i pośpiewać. Zarówno goście, jak i wolontariusze po raz kolejny odkryli, że najcenniejszym darem, był wspólnie spędzony czas, uśmiechy, radość z bycia razem.

Skip to content