Rezistors i jasełka

Rezistors i jasełka

21.01.2018 grupa teatralna Rezistors wraz ze studentami z czwartego roku Teologii dla świeckich Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II przedstawiła spektakl „Mario czy już wiesz?” w parafii Zmartwychwstania Pańskiego. Po raz kolejny zaprosiliśmy publiczność do popatrzenia na Boże Narodzenie poprzez pryzmat miłości Boga do człowieka. Tym razem oglądali nas nie tylko parafianie, ale również nasi rodzice oraz bliscy. Wśród publiczności nie zabrakło księdza proboszcza Bartłomieja Gzelli oraz wykładowcy prawa kanonicznego na UPJP2 ks. dr-a Andrzeja Sosnowskiego. Nasze przedstawienie dedykowaliśmy wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta. Młodzi aktorzy zagrali doskonale, wywołując poruszenie wśród widzów, za co na koniec zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Skip to content