Szkolny serwer TeamSpeak

Szkolny serwer TeamSpeak

Po długich pracach nad serwerem i uzyskaniu licencji uczniowie klasy 3D uruchomili szkolny serwer Teamspeak dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Posiada on 512 slotów oraz możliwość rozszerzenia aż do 1024 slotów.

Serwer znajduje się pod adresem:
teamspeak.zsel1.pl

W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt mailowy (teamspeak@zsel1.krakow.pl) lub bezpośrednio z Administracją na serwerze.

Teamspeak to idealne narzędzie do komunikacji głosowej – do edukacji, ćwiczeń, wewnętrznej komunikacji biznesowej, gier oraz do utrzymania kontaktu ze znajomymi i rodziną. Umożliwia komunikowanie się wielu osób jednocześnie w czasie rzeczywistym. Używany jest na przykład podczas wirtualnych spotkań grup osób, koferencji głosowych lub podczas grania w gry sieciowe pomiędzy osobami znajdującymi się w różnych częściach świata.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Skip to content