Wigilia Rezistors i Wolontariatu

Wigilia Rezistors i Wolontariatu

W piątek 15.12.2017 nasz zespół teatralny Rezistors po raz siedemnasty spotkał się przy wigilijnym stole razem ze szkolnym Wolontariatem, który towarzyszy mu od czternastu lat. Oprócz obecnych członków obu grup przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Grona Pedagogicznego naszej szkoły, rodzice, przyjaciele oraz absolwenci. Młodzi aktorzy, jak co roku z okazji spotkania wigilijnego zaprezentowali premierę jasełek. Tym razem wystawiono autorski spektakl „Chodzi Anioł Stróż po świecie…”. Po przedstawieniu i gromkich brawach, pan kierownik Wacław Załucki złożył wszystkim życzenia, po czym przeszliśmy do łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd. Na koniec usiedliśmy do stołu, by przy barszczyku, kapuśniaczkach i pysznym cieście przygotowanym przez obie grupy porozmawiać, pośmiać się, powspominać czasy, w których to nasi absolwenci grali na scenie ZSE nr 1.

Czas płynął bardzo szybko w radosnym i bardzo miłym nastroju. Umówiliśmy się na spotkanie za rok. Będziemy świętować 18-tkę rezistorsową i 15-lecie Wolontariatu. Już teraz serdecznie zapraszamy na urodzinowy tort..

Skip to content