Indeks Akademii Przyszłości

Indeks Akademii Przyszłości

Miło nam poinformować iż klasa III E wraz z wychowawczynią p. Izabelą Góralczyk-Buryło wspomogli akcję charytatywną SZLACHETNA PACZKA i ufundowali „INDEKS AKADEMII PRZYSZŁOŚCI” dla jednej z podopiecznych Stowarzyszenia WIOSNA – 8 letniej Amelii. W podziękowaniu uczniowie otrzymali poniższy mail:

 

Szanowni Członkowie Klasy III E Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie,
dziękuję za zaangażowanie i wsparcie podarowane Amelii, podopiecznej AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. To dla nas niezmiernie ważne i wartościowe. Bardzo cieszę się z Państwa udziału w programie. Jak Państwo wiedzą, właśnie rozpoczęliśmy kolejną, jubileuszową edycję. Dzieci w całej Polsce uroczyście świętowały Inaugurację podczas wydarzeń, które wspólnie z wolontariuszami zorganizowaliśmy we wszystkich miastach wojewódzkich. To był wyjątkowy dzień, pełen emocji i wzruszeń. Amelia, która za Państwa sprawą wstąpiła w szeregi AKADEMII i została prawdziwą studentką, uwierzyła, że może być kimś. Że już jest. Że jest ktoś, kto w nią wierzy i chce odmienić historię jej życia.

Podczas przygotowań tegorocznych Inauguracji, długo zastanawialiśmy się nad motywem przewodnim wydarzenia. Szukaliśmy czegoś wartościowego, co najlepiej oddaje nie tylko cel AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, ale i niezwykłą atmosferę, jaka powstaje, gdy dzieci i wolontariusze go realizują…

 


Dla mnie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest jak lot balonem powiedziała Ola, jedna z wolontariuszek. To okazja do spojrzenia na świat z innej perspektywy, poznania niezwykłych osób, odkrywania nowych miejsc, mierzenia się z różnymi warunkami atmosferycznymi oraz zrzucenia balastu…


 

Drodzy Darczyńcy, zależy mi, by i Państwo – tak jak Amelia, którą Państwo wspierają – poczuli się wyjątkowo. Bo są Państwo wyjątkowi. Wraz z dziećmi i wolontariuszami współtworzą Państwo AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI! To naprawdę wielka sprawa. Program, który zmienia na lepsze historię życia konkretnych ludzi – małych i dużych.
Mam nadzieję, że ucieszą się Państwo z drobnego upominku. To skany rysunków wykonanych przez dzieci biorące udział w Inauguracji. Chciałabym, by przypominały Państwu, że są Państwo częścią czegoś wyjątkowego. Że to również za Państwa sprawą dzieją się tak niesamowite rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Lachcik
Opiekun Darczyńców Indeksowych
AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Skip to content