Indeks Akademii Przyszłości

Miło nam poinformować iż klasa III E wraz z wychowawczynią p. Izabelą Góralczyk-Buryło wspomogli akcję charytatywną SZLACHETNA PACZKA i ufundowali „INDEKS AKADEMII PRZYSZŁOŚCI” dla jednej z podopiecznych Stowarzyszenia WIOSNA – 8 letniej Amelii. W podziękowaniu uczniowie otrzymali poniższy mail:

 

Szanowni Członkowie Klasy III E Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie,
dziękuję za zaangażowanie i wsparcie podarowane Amelii, podopiecznej AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. To dla nas niezmiernie ważne i wartościowe. Bardzo cieszę się z Państwa udziału w programie. Jak Państwo wiedzą, właśnie rozpoczęliśmy kolejną, jubileuszową edycję. Dzieci w całej Polsce uroczyście świętowały Inaugurację podczas wydarzeń, które wspólnie z wolontariuszami zorganizowaliśmy we wszystkich miastach wojewódzkich. To był wyjątkowy dzień, pełen emocji i wzruszeń. Amelia, która za Państwa sprawą wstąpiła w szeregi AKADEMII i została prawdziwą studentką, uwierzyła, że może być kimś. Że już jest. Że jest ktoś, kto w nią wierzy i chce odmienić historię jej życia.

Podczas przygotowań tegorocznych Inauguracji, długo zastanawialiśmy się nad motywem przewodnim wydarzenia. Szukaliśmy czegoś wartościowego, co najlepiej oddaje nie tylko cel AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, ale i niezwykłą atmosferę, jaka powstaje, gdy dzieci i wolontariusze go realizują…

 


Dla mnie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest jak lot balonem powiedziała Ola, jedna z wolontariuszek. To okazja do spojrzenia na świat z innej perspektywy, poznania niezwykłych osób, odkrywania nowych miejsc, mierzenia się z różnymi warunkami atmosferycznymi oraz zrzucenia balastu…


 

Drodzy Darczyńcy, zależy mi, by i Państwo – tak jak Amelia, którą Państwo wspierają – poczuli się wyjątkowo. Bo są Państwo wyjątkowi. Wraz z dziećmi i wolontariuszami współtworzą Państwo AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI! To naprawdę wielka sprawa. Program, który zmienia na lepsze historię życia konkretnych ludzi – małych i dużych.
Mam nadzieję, że ucieszą się Państwo z drobnego upominku. To skany rysunków wykonanych przez dzieci biorące udział w Inauguracji. Chciałabym, by przypominały Państwu, że są Państwo częścią czegoś wyjątkowego. Że to również za Państwa sprawą dzieją się tak niesamowite rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Lachcik
Opiekun Darczyńców Indeksowych
AKADEMII PRZYSZŁOŚCI