Święty Mikołaj w CA nr 1

Święty Mikołaj w CA nr 1

7.12.2017 Wolontariat naszej szkoły wraz ze świętym Mikołajem odwiedził dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1. Na początku dotarliśmy na ul. Piłsudskiego, a potem na ul. Gertrudy. Po serdecznym przywitaniu spędziliśmy czas na wspólnej zabawie. Graliśmy w świąteczne tabu, odpowiadaliśmy na pytania w konkursie wiedzy o świętym Mikołaju, przedstawialiśmy scenicznie legendy o życiu tego niesamowitego Świętego. Na koniec nasz św. Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom prezenty, których tym razem dzięki ofiarności naszej szkolnej społeczności przygotowaliśmy 58 oraz dwa duże pudła gier i książek. Sami też zostaliśmy obdarowani uściskami dzieci oraz piękną choinką wykonaną przez naszych przyjaciół oraz wigilijną świecą.

Skip to content