Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego

W środę 15 listopada 2017r., w naszej szkole został rozegrany Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala do tenisa. Uczniowie pokazali, ze tenis stołowy jest dyscypliną, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Zawody rozegrano systemem pucharowym.
Najlepsi zawodnicy to:
– I miejsce: Konrad Steczko 2az
– II miejsce: Antkiewicz Tomasz IF
– III miejsce: Jankowiak Damian IF
– IV miejsce: Buras Jakub II i
– V miejsce: Bulek Mateusz IB
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych zawodach sportowych organizowanych w naszej szkole.

Z poważaniem nauczyciele wychowania fizycznego

Skip to content