Elektrycy w żłobku

Elektrycy w żłobku

23.11.2017 Wolontariat naszej szkoły pod opieką p. Urszuli Baraniec oraz p. Anny Jareckiej wziął udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, w ramach Dnia Pluszowego Misia w zaprzyjaźnionym, Samorządowym Żłobku nr 27. W ramach spotkania młodzież m.in. czytała bajki maluszkom, uczestniczyła w spektaklu teatru lalkowego oraz grach i zabawach przygotowanych przez pracowników żłobka. Dzieci były oczarowane naszymi wolontariuszami przebranymi, za wielkie pluszowe misie. Nasi uczniowie byli trochę wzruszeni, widząc radość maluszków.

Mali przyjaciele podobnie, jak w zeszłym roku podzieli się swoimi zabawkami z naszymi podopiecznymi z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1. Serdecznie dziękujemy małym ofiarodawcom oraz p. dyr. Agnieszce Ochniowskiej.

Skip to content