Czy pamiętacie jeszcze zmagania uczniów podczas Festynu Sportowego, który odbył się 15.09?
Przeżyjmy to jeszcze raz. Oto krótki film w wykonaniu uczennicy Magdaleny Bąk w ramach działalności szkolnego ZSE TV:
Czy pamiętacie jeszcze zmagania uczniów podczas Festynu Sportowego, który odbył się 15.09?
Przeżyjmy to jeszcze raz. Oto krótki film w wykonaniu uczennicy Magdaleny Bąk w ramach działalności szkolnego ZSE TV:
16 czerwca w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej dla klas drugich i trzecich. Uczestniczyło w nim siedem drużyn (2A,2D,2E,2F,3A,3B,3C), które zostały podzielone na dwie grupy. Rywalizacja była bardzo…
19 marca 2026 roku odbyła się XXXV edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 27 uczniów naszej szkoły. Miło nam poinformować, że SZYMON CYGAN z klasy 3A…