Siemens SIRIUS Truck Show!

Siemens SIRIUS Truck Show!

Firma Elsta, jako Autoryzowany Partner Siemensa w zakresie produkcji urządzeń elektrycznych ma przyjemność zaprosić Uczniów i Grono Pedagogiczne Szkoły na zorganizowaną specjalnie prezentację, dnia 7 września, podczas której będzie można zobaczyć m.in.:

  • dobór i przegląd aparatury dla sterowania i zabezpieczenia układów rozruchu bezpośredniego; nawrotnego; gwiazda trójkąt – rozwiązania standardowe; rozwiązania sieciowe ; układy rozproszone i scentralizowane
  • dobór, przegląd i zastosowanie układów łagodnego rozruchu – soft starty
  • zastosowanie rozwiązań sieciowych w tym sieci AS-Interface oraz IO-Link do sterowania układami rozruchowymi
  • bezpieczne wyłączenie silnika zgodnie z obowiązującymi normami z zastosowaniem przekaźników bezpieczeństwa oraz styczników/układów rozruchowych
  • przegląd aparatury sterowniczej i sygnalizacyjnej w tym rozwiązanie z komunikacją po sieci Profinet
  • przegląd i zastosowanie pomocniczych przekaźników interfejsowych i nadzorujących – w tym przekaźniki łączone w sieć IO-Link

Jednorazowo na pokładzie samochodu może przebywać max 15 osób – pokazy odbędą się w kilku turach – od godz. 11.30.

Dla wszystkich Uczniów, którzy wezmą udział w prezentacji przygotowane będą drobne upominki związane z materiałami dotyczącymi produkowanych urządzeń (przydatne m.in. do nauki technicznego języka angielskiego)

Skip to content