Warsztaty Wolontariatu i Rezistors

Warsztaty Wolontariatu i Rezistors

19.06.2017 i 22.06.2017 członkowie Wolontariatu oraz grupy teatralnej Rezistors wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez Fundację Promień Nadziei w ramach Ogólnopolskiego Programu Kompas. W poniedziałek pogłębialiśmy wiedzę nt. mnemotechnik. Poznaliśmy różne metody zapamiętywania, które mogą okazać się pomocne nie tylko w nauce, ale i w życiu codziennym. W czwartek zajęcia poświęcone były zagadnieniom kompetencji społecznych. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób budować relacje z innymi ludźmi, by służyły one dobru obu stron. Uczyliśmy się zasad właściwej współpracy. Rozwijaliśmy umiejętności komunikacyjne oraz asertywne. Szkolenia zakończyły się otrzymaniem zaświadczeń potwierdzających zdobyte umiejętności.

Skip to content