Rezistors grilluje

Rezistors grilluje

Rok szkolny powoli dobiega końca. Przyszedł, więc czas na spotkanie podsumowujące w naszej grupie teatralnej Rezistors. W pierwszy dzień lata, dzięki gościnności rodziców Filipa zorganizowaliśmy grilla, w czasie którego odbyły się różne konkurencje nie tylko sportowe. Mistrzem w pieczeniu kiełbasek okazał się jeden z naszych szefów – Grześ. Mistrzostwo piłki ogrodowej zdobył drugi szef – Kamil wraz z Tomkiem, Kacprem, Michałem i Kamilem W. Mistrzem gitary został Patryk, któremu w konkurencjach muzycznych towarzyszył chórek: Mateusz, Filip, Natalka, Kacper. Mistrzynią niespodzianek okazała się Wercia, która przygotowała film ukazujący naszą grupę w ciągu roku. Co z niego wynikało? – jedno hasło: „Oj działo się działo”. Kończymy rok szkolny, ale nie zawieszamy naszych spotkań. Przed nami wakacje, które rozpoczniemy wspólnym wyjściem do teatru, a potem coś dla ciała, czyli wyjścia na rolki, rowery, spacery…

Skip to content