Święto Rodziny Krakowskiej

Święto Rodziny Krakowskiej

21.05.2017 przedstawiciele Wolontariatu i grupy teatralnej Rezistors pomagali w organizacji i przebiegu Święta Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim, którego organizatorami byli Urząd Miasta Krakowa oraz krakowska Caritas. Impreza odbywała się w ramach gminnej kampanii „Kraków stawia na rodzinę!”.

Jej celem  jest promowanie wartości rodzinnych, zdrowego stylu życia oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny jako wielopokoleniowej instytucji, w której każdy, zarówno najmłodszy jak i najstarszy, zajmuje ważne miejsce. Nasi uczniowie odpowiadali za m.in. za malowanie twarzy, przeprowadzanie zabaw i konkursów dla dzieci. Według koordynatora akcji pani Niny Kamińskiej spisali się na +6. Opowiadając o dzisiejszej pracy przedstawicieli Wolontariatu i Rezistors z ust pani koordynator padały słowa „Serce rosło widząc zaangażowanie i pracę tych młodych ludzi”.

Skip to content