Zawodowe Rozdroża z Programem Erasmus+

Zawodowe Rozdroża z Programem Erasmus+

6 kwietnia 2017 roku, w związku z realizacją projektów „Zawodowe rozdroża” i „Technik Przyszłości” w ramach programu Erasmus+, uczniowie klas 3A, 3B, 3E i 3F wzięli udział w kolejnym spotkaniu projektowym. Uczestnicy ubiegłorocznych praktyk w Niemczech, uczniowie klasy 4A – Mateusz Giermek, Szymon Grabowski i Paweł Malec podzielili się swoimi doświadczeniami z grupą uczniów przygotowujących się do wyjazdu w tym roku szkolnym.
Opowiedzieli o swoich doświadczeniach na praktykach, na wycieczkach, jak radzili sobie z komunikacją, gdzie iść do sklepu i jak postępować, by wrócić z samymi dobrymi wspomnieniami.
Spotkanie było też okazją do lepszego wzajemnego poznania się uczestników wyjazdu i ich opiekunów.

Skip to content