„Dzień śmiechu”

„Dzień śmiechu”

1.04.2017 Wolontariat naszej szkoły wraz z grupą teatralną Rezistors zorganizowali dla seniorów z DPS oraz dzieci z Domu Dziecka spotkanie pt. „Dzień śmiechu”, które rozpoczęło się premierą przedstawienia pt. „Śmiech”. Następnie po burzliwych oklaskach wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie na uczestników czekały konkurencje sportowe m.in.: bieg z balonikiem, skoki w workach, mecz koszykówki i piłki nożnej. Gdy zmęczeni wróciliśmy do auli, czekały tu na nas kolejne atrakcje: słodka uczta, przygotowana przez wolontariuszy oraz p. Anię Jarecką, konkurs wiedzy o Prima Aprilis, warsztaty plastyczne i teatralne. Wszyscy świetnie się bawiliśmy a na końcu nasi przyjaciele otrzymali upominki na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Skip to content