Wigilia informatyków

Wigilia informatyków

Dnia 22.12.2016 odbyła się wspólna Wigilia dla klas pierwszych informatycznych 1C, 1D, 1I. Z tej okazji mieliśmy również przyjemność gościć w naszej szkole pana Łukasza Krawczyka – młodego informatyka, który mieszka i pracuje w Japonii.

Pan Łukasz zawodowo zajmuje się badaniami nad sztuczną inteligencją i jej wdrażaniem. Podczas spotkania z młodzieżą starał się przybliżyć zagadnienia związane z tym, jak „myśli” sztuczna inteligencja i co jest potrzebne do budowy sztucznej inteligencji. Opowiedział też jak żyje się w Japonii, zaś na koniec spotkania odpowiadał na pytania uczniów. Dużo zabawy było przy rozwiązywaniu quizu o Japonii. Wigilię spędziliśmy w serdecznej, radosnej atmosferze.

Poniżej prezentujemy prezentację multimedialną przygotowaną i zaprezentowaną przez naszego gościa oraz galerię zdjęć:

Link do pobrania prezentacji

Skip to content