FIFA 17 – mamy nowego Mistrza!

FIFA 17 – mamy nowego Mistrza!

Dziś w naszej szkole odbyły się mecze decydujące o zwycięstwie w turnieju FIFA 17. Najlepszy okazał się Szymon Szymoniak z klasy 1az, który nie uniknął jednak ciężkiej przeprawy i zwyciężył w finale po rzutach karnych.

Do finałów wytypowane zostały trzy kluby z polskiej Ekstraklasy, w tym dwa krakowskie – Wisła i Cracovia oraz obecny mistrz Polski – Legia. Jako czwartą drużynę do rozgrywek w geście solidarności wybraliśmy brazylijskie Chapecoense, które w ostatnich dniach dotknęła wielka tragedia, a mianowicie katastrofa lotnicza, w której zginęła prawie cała drużyna lecąca do Medellin na finał rozgrywek Copa Sudamericana (puchar ten pełni w Ameryce Południowej analogiczną rolę, co Liga Europy w Europie).

Drużyny zostały przypisane zawodnikom w drodze losowania, mecze trwały 2×6 minut.

1/2 finału:

Konrad Gil  (Chapecoense) 0-1 Tomasz Kaczmarczyk (Cracovia)

Szymon Szymoniak (Legia) 2-0 Marcin Dydyk (Wisła)

Mecz o 3. miejsce:

Marcin Dydyk 4-2 Konrad Gil

FINAŁ:

Szymon Szymoniak 1-1 (po rzutach karnych 4-3) Tomasz Kaczmarczyk

Więcej zdjęć w galerii Google Photos

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

 

Skip to content