Filip Karaś na podium w zawodach judo

Filip Karaś na podium w zawodach judo

Filip Karaś, uczeń klasy 1D w listopadzie dwukrotnie stanął na podium w zawodach judo.

Pierwszy sukces odniósł w Otwartym Pucharze Polski memoriału Józefa Wiśniewskiego, który odbył się 5 listopada w Bytomiu. Na zawody przyjechało około 350 zawodników z Polski, Niemiec oraz Ukrainy. W kategorii wagowej Filipa wystartowało 23 zawodników. Nasz uczeń stoczył 4 walki, ponosząc przy tym jedną jedyną porażkę w półfinale. Zwyciężył w starciu o 3. miejsce.

Drugi sukces to 3. miejsce w International Judo Baltic Cup. Turniej judo dedykowany dla reprezentantów krajów bałtyckich. Odbył się 20 listopada w Gdyni. Wystąpiło około 400 zawodników z takich krajów jak Polska, Rosja, Estonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, a także Ukraina. Filip stoczył 5 walk, ponosząc przy tym również jedną porażkę.

Gratulujemy!

 

Skip to content