70 lat dobrej tradycji

70 lat dobrej tradycji

Za nami Jubileusz 70-lecia istnienia naszej Szkoły. Główne uroczystości odbyły się w piątek 14 października 2016 roku.

Obchody uświetniła obecność wielu znamienitych gości: przedstawicieli władz Województwa Małopolskiego, Miasta Krakowa, Kuratorium Oświaty, Rady Dzielnicy XI, związków zawodowych oraz Parafii Zmartwychwstania Pańskiego.

Na uroczystości obecni byli także ci, którzy tworzyli i tworzą historię szkoły – absolwenci, dawni oraz obecni nauczyciele i pracownicy, jak również rodzice i uczniowie. Nie zabrakło przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji, zakładów pracy, partnerów Szkoły.

Cieszymy się, że ten wyjątkowy Jubileusz mogliśmy świętować razem.

Dziękujemy wszystkim sponsorom uroczystości, bez których jej organizacja byłaby niezwykle trudna oraz wszystkim przybyłym Gościom i Absolwentom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zechcieli odwiedzić mury Szkoły.

Trochę żal, że ten uroczysty dzień minął tak szybko. Mamy jednak nadzieję, że choć po części, zrekompensują go pamiątkowe zdjęcia z Jubileuszu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć TUTAJ

Skip to content