Zesp Szk Elektrycznych nr 1 w Krakowie
Zesp Szk Elektrycznych nr 1 w Krakowie 简体中文 简体中文 Nederlands Nederlands English English Français Français Deutsch Deutsch Italiano Italiano Polski Polski Português Português Русский Русский Español Español Українська Українська


Zesp Szk Elektrycznych nr 1 w Krakowie
Jesteś tutaj
Strona główna > Nic o nas bez nas – praktyki zawodowe odpowiedzią na potrzeby uczniów i rynku pracy


18. grudnia w auli szkolnej odbyło się spotkanie pedagoga szkolnego z uczniami klas wyjeżdżających na praktyki w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu poza pedagogiem uczestniczył Bartek – uczeń klasy IV D, który opowiadał o swoich doświadczeniach, odczuciach oraz przebiegu praktyki zagranicznej na której przebywał w ubiegłym roku. Gościem był również student z Hiszpanii Dany, przybywający w Polsce od kilku miesięcy, mówiący o zwyczajach, różnicach kulturowych oraz życiu w tym kraju.

Spotkanie miało na celu przygotować uczniów wyjeżdżających do Niemiec oraz Hiszpanii do radzenia sobie w nowych sytuacjach, walki ze stereotypami oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz rozstania z bliskimi. W tłumaczeniach pomagał nam nauczyciel języka angielskiego – Artur Łabudzki.

 


W dniu 15.11.2018r. w auli szkolnej odbyło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów w ramach projektu Erasmus+ „Nic o nas bez nas – praktyki zawodowe odpowiedzią na potrzeby uczniów i rynku pracy”. Kurs przeprowadzili studenci medycyny Collegium Medicum UJ.


W dniu 20.09.2018r. w szkolnej gablocie ukazała się lista osób zakwalifikowanych na staż zagraniczny wraz z listą rezerwową.

Regulamin rekrutacji Erasmus +

Top