Godziny pracy sekretariatu uczniowskiego w czasie rekrutacji (do 10 lipca): pn - pt: 8.00 – 15.00

Zespl Szkl Elektrycznych nr 1 w Krakowie 简体中文 简体中文 Nederlands Nederlands English English Français Français Deutsch Deutsch Italiano Italiano Polski Polski Português Português Русский Русский Español Español Українська Українська


Jesteś tutaj
Strona główna > Dyżury nauczycieli

  

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW W II OKRESIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Dzień Godzina Nr pokoju
1.  

Matyja Andrzej

 

Dyrektor

wychowanie fizyczne

 

środa

 

 

13.00 – 15.00

 

gab.20
 2. Łopatka Iwona Zastępca dyrektora,

biologia

poniedziałek

wtorek

08.30 – 09.30

16.00 – 17.00

gab.16
 3. Ewa Folatko Zastępca dyrektora,

matematyka

poniedziałek

wtorek

17.00 – 18.00

09.00 – 10.00

gab.17
 4. Adamski Piotr przedmioty zawodowe poniedziałek 17.15 – 18.00 gab. 210
 5. Balawajder Bogusław przedmioty informatyczne piątek 10.20 – 11.05 gab. 56
 6. Baran Paweł przedmioty zawodowe czwartek 11.10 –  11.55 gab. 26
 7. Barwiński Paweł przedmioty  informatyczne czwartek 10.20 –  11.05 gab. 56
 8. Basista Wiesław wychowanie fizyczne środa 14.40 – 15.25 gab. wf
 9. Batko Krzysztof wychowanie fizyczne poniedziałek 10.20 – 11.05 gab. wf
10. Beruś Rafał geografia wtorek 12.50 –  13.35 gab. 45
11. Błąkała-Piec Anna język polski środa 12.50 –  13.25 gab. 49
12. Chrzanowska Renata religia poniedziałek 14.40 –  15.25 gab. 60
13. Cichoń Renata matematyka czwartek 12.50 – 13.35 gab. 32/36
14. Czak Robert zajęcia warsztatowe poniedziałek 11.10 – 11.55 s. 110
15. Dadej Bronisław edukacja dla  bezpieczeństwa środa 11.10 – 11.55 gab. 43
16. Dadej Leńczowska Anna język angielski środa 12.50 – 13. 35 gab. 41
17. Darda Kamila wychowanie fizyczne nieob. uspraw.  
18. Dąbrowski Robert zajęcia warsztatowe wtorek 11.10 – 11.55 s. 210
19. Dąbrowski Ryszard przedmioty informatyczne czwartek 12.50 – 13.35 gab. 56
20.  

Dębowski Krzysztof

kierownik szkolenia

praktycznego, przedmioty informatyczne

czwartek 12.50 –  13.35 gab. 56
21. Dubiel Aleksandra język polski wtorek 12.50 – 13.35 gab. 49
22. Dziedzic Iwona język francuski czwartek 09.25. – 10.10 gab. 41
23. Dzierwa Zbigniew zajęcia warsztatowe czwartek 11.10 – 11.55 s.106
24. Frewer Iwona język angielski wtorek 11.10 – 11.55 gab. 44
25. Gajda Krzysztof przedmioty informatyczne środa 15.30 – 16.55 gab. 56
26. Gilewski Robert przedmioty zawodowe wtorek 12.50 – 13.35 s. 104
27. Goryl Bogusław przedmioty informatyczne czwartek 11.10 – 11.55 gab. 56
28. Góralczyk-Batko Izabela przedmioty zawodowe czwartek 13.50 – 14.35 s. 217
29. Górka Przemysław przedmioty informatyczne czwartek 11.10 – 11.55 gab. 215
30. Gruszka Iwona przedsiębiorczość środa 13.50 – 14.35 gab. 26
31. Gwizd Przemysław przedmioty zawodowe czwartek 10.20 – 11.05 gab. 84
32. Gzyl Adam przedmioty zawodowe wtorek 13.50 – 14.35 gab. 84
33. Hryńczak Anna religia poniedziałek 12.00 – 12.45 gab. 60
34. Janicki Janusz przedmioty zawodowe poniedziałek 11.10 – 11.55 s. 109
35. Janik Bożena język rosyjski wtorek 11.10 –  11.55 gab. 47
36. Juszczyk Antoni przedmioty zawodowe poniedziałek 10.20 – 11.05 gab. 209
37. Kamiński Piotr przedmioty zawodowe wtorek 08.35 – 09.20 gab. 202
38. Kaszluga Marek BHP poniedziałek 09.25 – 10.10 gab. 10
39. Kleszcz Maciej przedmioty zawodowe czwartek 11.10 – 11.55 gab. 107
40. Klimek Adam wychowanie fizyczne poniedziałek 14.40 – 15.25 gab. wf
41. Kłyza Wojciech przedmioty informatyczne piątek 12.00 – 12.45 gab. 56
42. Kopacz Aleksandra język angielski środa 12.50 – 13.35 gab.45
43. Kossakowska Jolanta przedmioty informatyczne poniedziałek 10.20 –  11.05 s. 215
44. Kosturkiewicz Mateusz język angielski wtorek 11.10 – 11.55 gab.41
45. Krawczyk Grażyna przedmioty informatyczne poniedziałek 12.00 –  12.45 gab. 56
46. Krotoszyńska Renata matematyka wtorek 10.20 –  11.05 gab. 47
47. Kukla Małgorzata historia, historia i społ. poniedziałek 09.25 – 10.10 gab. 34
48. Kuźniak Elżbieta przedmioty zawodowe wtorek 12.00 – 12.45 gab.84
49. Lorys Jolanta przedmioty zawodowe poniedziałek 10.20 – 11.05 gab. 25
50. Łabudzka Magdalena język angielski piątek 11.10 –  11.55 gab. 41
51. Łabudzki Artur język angielski poniedziałek 12.00 –  12.45 gab. 41
52.  

Madej Jarosław

kierownik internatu,

wychowanie fizyczne

czwartek  

17.15 – 18.00

 

gab. wf
53. Mazgaj Kamil przedmioty zawodowe środa 12.50 – 13.35 gab.26
54. Nowakowska Anna język niemiecki wtorek 12.00 – 12.45 gab. 41
55. Obara Katarzyna przedmioty informatyczne wtorek 13.50 – 14.35 gab. 56
56. Ogiela Waldemar przedmioty informatyczne piątek 11.10 –  11.55 s. 214
57. Ortynecka Jolanta przedmioty zawodowe wtorek 12.00 – 12.45 gab. 84
58. Pajdosz Zofia wychowanie do życia

w rodzinie

wtorek 12.00 – 12.45 biblioteka
59. Pietrus Hubert wychowanie fizyczne wtorek 13.50 – 14.35 gab. wf
60. Piotrowski Krzysztof zajęcia warsztatowe poniedziałek 12.00 – 12.45 s. 105
61. Podgórna Maria fizyka wtorek 15.30 – 16.15 gab. 34
62. Przybyła – Krzywonos Elżbieta język angielski nieob.uspraw.  
63. Pudlik Maciej historia, wos, historia

i społeczeństwo

wtorek 12.50 –  13.35 gab. 45
64. Pyrz Agnieszka matematyka poniedziałek 10.12 – 11.05 gab. 32
65. Rejman Andrzej przedmioty zawodowe czwartek 11.10 – 11.55 s. 205
66. Różyc Anna chemia, fizyka, matematyka wtorek 10.20- 11.05 gab. 32
67. Rybak Tadeusz przedmioty zawodowe czwartek 12.50 – 13.35 gab. 84
68. Rybka Ryszard przedmioty zawodowe środa 11.10 –  11.55 s. 204/205
69. Samborek Agnieszka matematyka piątek 10.20 – 11.05 gab. 47
70. Serczyk Piotr przedmioty zawodowe czwartek 11.10 – 11.55 gab. 213
71. Siuda Łukasz przedmioty zawodowe środa 12.50 – 13.35 gab.26
72. Siwek Paweł przedmioty zawodowe środa 10.20 – 11.05 gab. 24
73. Skoczek Józefa przedmioty zawodowe poniedziałek 10.20 – 11.05 gab. 26
74. Stachoń Robert fizyka czwartek 10.20 – 11.05 gab. 34
75. Stanowska Danuta język angielski, język rosyjski wtorek 11.10 – 11.55 gab. 41
76. Stolarski Wojciech przedmioty zawodowe czwartek 10.20 –  11.05 gab. 39
77.  

 

Szczeciński Krzysztof

 

 

pedagog

 

wtorek

środa

piątek

 

09.00 – 13.00

09.00 – 13.00

09.00 – 12.00

gab.29
78. Szkotak Anna religia nieob.uspraw.  
79. Szpulecki Sławomir wychowanie fizyczne środa 12.50 – 13.35 gab. wf
80. Szurlej – Duda Bożena język polski poniedziałek 12.00 – 12.45 biblioteka
81. Taborska Halina pracownia pomiarów wtorek 13.50 – 14.35 gab.84
82. Targosz Zdzisław przedmioty zawodowe wtorek 11.10 – 11.55 s. 209
83. Tomczyk Marcin przedmioty. informatyczne czwartek 14.40 – 15.25 gab. 56
84. Tytko Barbara przedsiębiorczość, zipf piątek 11.10 –  11.55 gab. 26
85. Tytko Ryszard przedmioty zawodowe środa 11.10 – 11.55 gab. 26
86. Tytko Stanisław przedmioty zawodowe nieob. uspr.  
87. Węgrzyn Mariusz przedmioty zawodowe środa 10.20 – 11.05 gab.24
88. Wierońska Natalia język niemiecki poniedziałek 12.00 – 12.45 gab. 44
89. Wiśniewska Bożena język polski wtorek 11.10 – 11.55 gab. 49
90. Woźniak Magdalena język niemiecki czwartek 12.50 – 13.35 gab. 41
91. Załucki Wacław kierownik laboratorium

i warsztatów, przedmioty zawodowe

piątek 15.30 –  16.15 gab. 85
92. Zięba Renata język angielski piątek 13.50 –  14.35 gab. 41

 

Top