Zespl Szkl Elektrycznych nr 1 w Krakowie 简体中文 简体中文 Nederlands Nederlands English English Français Français Deutsch Deutsch Italiano Italiano Polski Polski Português Português Русский Русский Español Español Українська Українська


Jesteś tutaj
Strona główna > Akademia el12

Od września 2014 nasza szkoła uczestniczy w programie Akademia el12. Organizatorem programu jest przedsiębiorstwo el 12 sp. z o.o. W programie uczestniczą 4 szkoły z różnych miast Polski. Realizacja przedsięwzięcia ma na celu wsparcie  edukacji w zakresie branży elektrotechnicznej,   promocję nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie elektrotechniki, wsparcie finansowe i materialne uczniów oraz promowanie Organizatora.

Pliki do pobrania:

Galeria zdjęć:


Wycieczka na Targi Energetyczne

W dniu 17.09.2014 r dwudziestu uczniów z klas 2B, 3B i 4A technikum pod opieką prof. Tadeusza Rybaka i Wacława Załuckiego uczestniczyło w 27 Międzynarodowych Targach Energetycznych w Bielsku -Białej ENERGATAB 2014. Wyjazd odbył się w ramach uczestnictwa naszej szkoły w Akademii el12 i był sponsorowany przez firmę OBO Bettermann Polska. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami z zakresu energetyki, automatyki i pomiarów elektrycznych, a także osprzętem elektroinstalacyjnym i zabezpieczeniowym między innymi takich firm jak: OBO Betterman, Erko, Apator, Ergom, Elmega, Tauron, Schneider, Mueller, Hyundai, Technokabel, Dehn, Telefonica i wielu innych. Przegląd urządzeń, przyrządów i materiałów prezentowanych na Targach pozwoli na lepsze przygotowanie uczniów do egzaminów z kwalifikacji zawodowych E.7 i E.8 a także pozwoli szerzej spojrzeć na szeroko pojętą „elektrykę”, jej obecny stan i perspektywy rozwoju. Przyjemnym akcentem było zaproszenie naszej grupy na tort jubileuszowy z okazji 25 – lecia działalności firmy Ergom.

Galeria zdjęć:

 


Podsumowanie Akademii el12 – 2016/2017 – 10 edycja konkursu

Obsługa platformy El12

Zdjęcia z wręczenia nagród:

Top